Gå vidare till produktinformation
1 av 2

Swecards

Aluminum skydd till PSA/RaukCards slabs med skyddsglas fram och bak

Ordinarie pris 199 SEK
Ordinarie pris Försäljningspris 199 SEK
Rea Slutsåld
Skatter ingår. Frakt beräknas i kassan.
Färg: Blå
Kvantitet

Aluminium i Olika Färger för PSA/Rauk-kort – Skydda och Styla Dina Samlarkort

Letar du efter ett smart och snyggt sätt att skydda dina PSA-kort? Våra Aluminiumskydd i olika färger för PSA/Rauk-kort är det perfekta tillbehöret för både samlare och investerare. Med högkvalitativt aluminium material och en exakt passform får dina graderade kort det skydd de förtjänar – samtidigt som du kan anpassa utseendet med färger som passar din stil eller samling.

Varför använda Aluminiumskydd till PSA/Rauk-kort?

PSA-kort är ofta värdefulla och känsliga för repor, damm och stötar. Ett Aluminiumskydd ger:

  •  Extra skydd mot slitage och skador

  •  Stabilt grepp och bättre hantering

  •  Färgkodning för enkel organisering

  •  Stilren och personlig touch till din samling

  • Skyddsglas fram och bak

Passar perfekt för samlare och säljare

Oavsett om du är en passionerad samlare, säljer kort online eller bara vill hålla ordning i din samling, är Aluminiumskydd för PSA-kort ett måste. Välj mellan flera färger som svart, röd, blå, grön, blå och många fler – perfekt för att matcha kortens tema eller värde.

Beställ dina Aluminiumskydd idag

Skydda din investering med stil. Våra Aluminiumskydd i olika färger är prisvärda, slitstarka och redo att ta din kortsamling till nästa nivå.

Visa alla uppgifter